poniedziałek, 8 czerwca 2015

High heels, high hopes

Dzisiejsza stylizacja jak zwykle w pastelowych kolorach. Łatwo zauważyć po poprzednich postach, że właśnie w nich najlepiej się czuję. A przede wszystkim jasne kolory to idealne rozwiązanie na gorące letnie dni.
Muszę Wam przyznać, że uwielbiam kombinezony. Jest to bardzo wygodna opcja, bo nie wymaga od nas zbyt wiele wysiłku w komponowaniu całej stylizacji. Wystarczy kilka drobiazgów w postaci biżuterii, torebki i butów na płaskim bądź wysokim obcasie. Szczerze mówiąc, nigdy nie przepadałam za chodzeniem w szpilkach. Zakładałam je jedynie na wyjścia wieczorowe. Ostatnio jednak kupiłam kilka par i zaczęłam sie przekonywać, że można wytrzymać cały dzień na wysokim obcasie i wcale nie musi sie to wiązać z dużym dyskomfortem. Jeśli jednak nie jesteście przekonane, to najlepszym rozwiązaniem bedzie noszenie przy sobie pary balerinek lub innych wygodnych butów, które mogą służyć jako ulga dla obolałych stóp. Sama często to praktykuję :) Myślę, że nawet psychicznie mi to pomaga - mam świadomość, że w każdej chwili mogę zmienić moje piękne szpilki na coś wygodniejszego.
Przy moim trybie życia noszę zawsze ze sobą sporo ubrań i jakieś buty. W ciagu dnia robię wiele rzeczy, co wymaga ode mnie czesto rożnych stylizacji. Przykładem może służyć dzisiejszy dzień - od 11 mogliście mnie spotkać w nowym butiku Anny Drabczyńskiej przy ulicy Mokotowskiej 48. Od razu po pracy jechałam na plan nowego serialu TVN (trzymajcie za mnie kciuki!). Jednym z moich marzeń stało się wydłużenie dnia - co najmniej do 48h. Może wtedy udałoby mi się zrealizować wszystkie moje plany :)
Fot. Kamila Kolpacka

Kombinezon TKMaxx
Buty GOODIN
Torebka Wittchen
Pasek Mohito
Bransoletki Pandora, Claires
Pierścionki Pandora 


1 komentarz: